Založ si blog

Kĺúč ku kontrole koronavíru – bezdomovci!

Čítal som už hromadu všelijakých diskusií o tom ako je možné, že Čína ten vírus dostala pod kontrolu. Jedni hovoria, že je to prísnou komunistickou diktatúrou…, druhí zase že si Čína vymýšla a v skutočnosti tam umiera na ten vírus tisíce ľudí…

Nie, Čína si nevymýšla! Skutočne zarazili šírenie toho svinstva. Určite už majú tiež to sledovanie mobilov, čo sa teraz zavádza v EU…, ale to predsa nepomože pokial nevedia, kde sa daný občan zdržuje… Komunistická Čína jednoducho nemá bezdomovcov!!!

Alebo k čomu je sledovanie mobilu bezdomovca (ktorý má dnes asi každý), ktorý sa celý deň túla ulicami, žobre peniaze od ľudí, vymetá kontajnery, chrchle a všetko obchytkáva…? Ako chcú vysledovať s kým prišiel do styku???

Ak nebude mať každý občan možnosť karantény – vo svojom byte, v garsónke, v karavane…, tak sa to jednoducho ustrážiť nedá!

Zamorené Taliansko hlási v Ríme tisíce bezdomovcov. Kolko ich je po mestách v USA, vo Francúzsku, v Nemecku…? A koľko v Bratislave…??

Naplnte bezdomovcami prázdne penzióny, Hotely a nepúšťajte ich von! Siahnite na súkromné vlastníctvo špekulantov, čo majú prázdne byty… Na to nepotrebujeme centrálne vedenie Komunistickej strany – na to potrebujeme len pud sebazáchovy. Pokial sa v záujme prežitia možu porušovať ústavne zakotvené práva a slobody občana – napr. sledovaním telekomunikácie, tak sa snáď može porušiť i nedotknuteľnosť súkromného vlastníctva, či?!

Kto dnes komplet ovláda Slovensko? !

06.02.2021

Korporácie? Tzv „finančný systém“ či Matrix? ….A kto presne? To u nás vie asi len zopár ľudí. V každom prípade fungujú premyslene, neunáhľujú sa a všetko robia v ten „správny čas“! Ich cieľom je ekonomicky ovládnuť celé Slovensko, pevne ho pripútať do euroatlantických štruktúr – aby v zahraničnej politike a geopolitických [...]

generál Lučanský – kto zastavil média? !

05.01.2021

Generál Lučanský – veľmi silná osobnosť, chlap ako remeň (podľa všetkých čo ho poznali) – sa dobrovolne vráti z Chorvátska, aby sa zmárnil…?! Po prvom „úraze“ sa celé Slovensko dožadovalo fotiek, videa…ako vyzerá tvár vazobne stíhaného generála. A inak všadeprítomné média naraz nič – žiadne cvakanie fotoaparátov pri [...]

Transparentný nákup od Trnavskej firmy

26.10.2020

Akurát som dopozeral Matovičovu tlačovku, v ktorej obhajoval nákup juhokórejských testov od trnavskej firmy. Niekoľko krát zdoraznil cenu, vylúčil s tou firmou akékoľvek vzťahy a asi 3x pripomenul, že tej firme sa podarilo od výrobcu nakúpiť lacnejšie, ako nakúpil Bill Gates! A ako je už zvykom, tak sa Matovič pustil do úvah, za koľko by nakúpil Pellegrini… :))) No [...]

Kosovo, Srbsko, KFOR, horiace auto

Taliansko a Maďarsko reagujú na ich zranených vojakov v Kosove: Ďalšie útoky nebudeme tolerovať

30.05.2023 12:41

Taliansko a Maďarsko reagujú na útoky na ich vojakov, ktorí sú na mierovej misie v Kosove.

soledar, ukrajina, vojna na ukrajine

Rusko zostalo mimoriadne silné v elektronickom boji, tvrdí americký generál Hodges

30.05.2023 12:25

Každý, kto je pri nezabezpečenom telefóne alebo vysielačke, môže byť zabitý v priebehu troch až štyroch minút, uviedol Ben Hodges.

Slovenskí hasiči v Taliansku, HaZZ, povodne

Slovenskí hasiči naďalej pomáhajú pri povodniach v Taliansku

30.05.2023 12:09

Slovenský modul High Capacity Pumping v súčasnosti zasahuje pri meste talianskom Conselice.

Litva / NATO / Tank / Vojak / Armáda /

Globsec: NATO musí chrániť celé východné krídlo a využívať nové technológie

30.05.2023 12:01

Štátny tajomník ministerstva obrany SR Majer zdôraznil význam investícií do obranného priemyslu a posilňovanie ozbrojených síl SR.