Založ si blog

Kĺúč ku kontrole koronavíru – bezdomovci!

Čítal som už hromadu všelijakých diskusií o tom ako je možné, že Čína ten vírus dostala pod kontrolu. Jedni hovoria, že je to prísnou komunistickou diktatúrou…, druhí zase že si Čína vymýšla a v skutočnosti tam umiera na ten vírus tisíce ľudí…

Nie, Čína si nevymýšla! Skutočne zarazili šírenie toho svinstva. Určite už majú tiež to sledovanie mobilov, čo sa teraz zavádza v EU…, ale to predsa nepomože pokial nevedia, kde sa daný občan zdržuje… Komunistická Čína jednoducho nemá bezdomovcov!!!

Alebo k čomu je sledovanie mobilu bezdomovca (ktorý má dnes asi každý), ktorý sa celý deň túla ulicami, žobre peniaze od ľudí, vymetá kontajnery, chrchle a všetko obchytkáva…? Ako chcú vysledovať s kým prišiel do styku???

Ak nebude mať každý občan možnosť karantény – vo svojom byte, v garsónke, v karavane…, tak sa to jednoducho ustrážiť nedá!

Zamorené Taliansko hlási v Ríme tisíce bezdomovcov. Kolko ich je po mestách v USA, vo Francúzsku, v Nemecku…? A koľko v Bratislave…??

Naplnte bezdomovcami prázdne penzióny, Hotely a nepúšťajte ich von! Siahnite na súkromné vlastníctvo špekulantov, čo majú prázdne byty… Na to nepotrebujeme centrálne vedenie Komunistickej strany – na to potrebujeme len pud sebazáchovy. Pokial sa v záujme prežitia možu porušovať ústavne zakotvené práva a slobody občana – napr. sledovaním telekomunikácie, tak sa snáď može porušiť i nedotknuteľnosť súkromného vlastníctva, či?!

Kto dnes komplet ovláda Slovensko? !

06.02.2021

Korporácie? Tzv „finančný systém“ či Matrix? ….A kto presne? To u nás vie asi len zopár ľudí. V každom prípade fungujú premyslene, neunáhľujú sa a všetko robia v ten „správny čas“! Ich cieľom je ekonomicky ovládnuť celé Slovensko, pevne ho pripútať do euroatlantických štruktúr – aby v zahraničnej politike a geopolitických [...]

generál Lučanský – kto zastavil média? !

05.01.2021

Generál Lučanský – veľmi silná osobnosť, chlap ako remeň (podľa všetkých čo ho poznali) – sa dobrovolne vráti z Chorvátska, aby sa zmárnil…?! Po prvom „úraze“ sa celé Slovensko dožadovalo fotiek, videa…ako vyzerá tvár vazobne stíhaného generála. A inak všadeprítomné média naraz nič – žiadne cvakanie fotoaparátov pri [...]

Transparentný nákup od Trnavskej firmy

26.10.2020

Akurát som dopozeral Matovičovu tlačovku, v ktorej obhajoval nákup juhokórejských testov od trnavskej firmy. Niekoľko krát zdoraznil cenu, vylúčil s tou firmou akékoľvek vzťahy a asi 3x pripomenul, že tej firme sa podarilo od výrobcu nakúpiť lacnejšie, ako nakúpil Bill Gates! A ako je už zvykom, tak sa Matovič pustil do úvah, za koľko by nakúpil Pellegrini… :))) No [...]

zima, sneh, Chorvátsko, dedina, potok, rieka

Slnko vystriedal sneh. Teploty v Chorvátsku klesli za 24 hodín o takmer 30 stupňov

16.04.2024 23:46

Severné Chorvátsko zaznamenalo veľký teplotný pokles a sneženie, pričom v pondelok tam dosahovali teploty 28 stupňov Celzia.

trump, súd

Do procesu s Trumpom v kauze platieb pornoherečke vybrali šesť porotcov

16.04.2024 23:08

Celkovo by mohol výber poroty trvať týždeň. Desiatky potenciálnych porotcov totiž vyjadrili pochybnosti ohľadom svojej schopnosti zachovať si v procese nestrannosť.

Josep Borrell

EÚ pracuje na rozšírení sankcií voči Iránu po jeho útoku na Izrael

16.04.2024 21:21

Návrh verejne podporilo Nemecko, Francúzsko a niekoľko ďalších členov EÚ. Súhlas s ním vyslovil aj šéf zahraničnej politiky EÚ Borrell.

NR SR, protest

Pred parlamentom sa zišli stovky ľudí. Protestovali proti zásahom do kultúry i životného prostredia

16.04.2024 19:48, aktualizované: 22:47

Poukázali na to, že vláda má vynakladať maximum úsilia, aby sa kľúčové piliere demokracie mohli rozvíjať slobodne, participatívne a udržateľne.