Založ si blog

Návod voličovi!

1.NEVŚÍMAJTE SI PREDVOLEBNÉ PRIESKUMY!!! Každý vačšinou dopadne tak, ako si ho ten kto ho objednal či zaplatil. A nikdy nevieme, aké tlaky, záujmy, investície…za daným prieskumom sú?! Či je skrumpovaný alebo skutočne verný a čistý…?? Preto ich radšej vobec nevnímajme – ako by neboli! Čo keď napríklad viacero prieskumov prisudzuje strane ktorú ste chceli voliť, len 1-2%? Budete teda koli tomu voliť niekoho iného? A čo keď sa tie prieskumy v skutočnosti vobec nekonali, alebo ich výsledky si „niekto prisposobil“ – len, aby niekoho odpísal? Ak vás to nenapadlo, tak sa nad tým prosím zamyslite!

2. Nevoľme žiadne „menšie zlo“. Nešpekulujme, nekalkulujme – (kto má akú šancu, keď nedám hlas tomu, tak zvíťazí ten, nevšímajme si dopredu akési „reálne rozloženie síl“) – to bude reálne až potom, keď hodíme do urny lístok! – dovtedy sú všetky možnosti otvoréné! Na Slovensku sú možno státisíce ľudí, ktorí to vidia rovnako ako vy – len o nich neviete – tak sa nebojte!

3. Voľte zásadne IBA podľa vlastného vedomia a svedomia! V súčasných voľbách sú na výber možnosti asi pre každého!

Ja Slovensko vnímam tak, že je jednoznačne zapriahnuté v západnom korporátnom chomúte. Korporácie ovládajú náš priemysel, energetiku, banky, média, obchod …prakticky všetko, čo je v štáte doležité.

– Niekomu to smerovanie vyhovuje a chcel by, aby Slovensko bolo v tom chomúte upevnené ešte silnejšie – aj za cenu nepriateľstva k iným národom, systémom.. či dokonca vojny. Verí tomu, že v pevnejšom uchytení v chomúte bude vačší blahobyt, prosperita a naša bezpečnosť bude zaručená!

– Niekomu vyhovuje súčasné „uchytenie“ v chomúte – nechce nič zásadného zmeniť, cíti sa pohodlne, bezpečne, nemá rád otrasy a výkyvy…proste chce iba pokojne ďalej žiť podľa starých pravidiel a súčasné sociálne či bezpečnostné istoty, sú pre neho dobré a dostačujúce.

– Niekto naopak cíti, že Slovensko musí z chomúta von – že musíme ísť vlasnou cestou, byť maximálne nezávislí, suverénni…a musíme budovať našu identitu, patritiozmus, lásku k vlasti i slovanským koreňom..

– Niekto chce dokonca zmeniť celý kapitalistický systém a dať druhú šancu novému socializmu, ktorý sa však vyvaruje všetkých chýb toho prvého pokusu…, ktoré sposobili jeho pád.

Medzi súčasnými stranami, ktoré sa uchádzajú o priazeň a doveru voliča, si myslím každý može nájsť tú svoju cestu. Tak do toho! Prečítajme si volebné programy strán, zistime si niečo o zástupcoch – a keď si budeme zisťovať, tak zásadne z viacerých zdrojov, aby sme pri tom nenaleteli na propagandu nejakého skorumpovaného média!! A potom voľme – ale iba tak, ako nám káže vlastné srdce, rozum a cit!

4. Dajme si maximálny pozor na média! Tie sú prevážne v súkromných rukách alebo majú na ne rozne súkromné ruky zásadný vplyv – to sa týka novín, internetových portálov, rozhlasu i televízie. A manipulácia, vymývanie mozgu, propaganda…to sú všetko dokonale zvládnuté techniky. Dávajme si teda pozor, aby sme niekomu nedali hlas na základe tých istých pohnútok, ktoré nás naposledy prinútili kúpiť „práve tento“ prací prášok! A keď ideme autom, tak sa prosím dívajme len na cestu a dopravné značky – aby nás tie bilboardy zbytočne nevyrušovali…

Štvrtému bodu skutočne venujte maximálnu pozornosť. Veĺa ľudí nadáva, že našu demokraciu v skutočnosti riadia peniaze. Teda ak sa ním bude riadiť vačšina ľudí, tak tieto voľby budú konečne demokratické a občianske!

Ďakujem za pozornosť

šírte, zdielajte – ako sami chcete 🙂

Trošku konšpiračnej fantázie

27.03.2020

Tak, v susednom Česku úspešne použili americký liek „Remdesivir“. Ťažko coronou postihnutý pražský taxikár bol už niekoľko dní na kyslíkových prístrojoch a netrpezlivo na ten liek čakal… České média nás o tom často informovali – vraj sa liek zdržal niekde v Bazileji atd atd. No ale predvčerom konečne dorazil, okamžite ho taxikárovi nasadili, po [...]

Kĺúč ku kontrole koronavíru – bezdomovci!

26.03.2020

Čítal som už hromadu všelijakých diskusií o tom ako je možné, že Čína ten vírus dostala pod kontrolu. Jedni hovoria, že je to prísnou komunistickou diktatúrou…, druhí zase že si Čína vymýšla a v skutočnosti tam umiera na ten vírus tisíce ľudí… Nie, Čína si nevymýšla! Skutočne zarazili šírenie toho svinstva. Určite už majú tiež to sledovanie [...]

V tejto dobe sa cení skutočná pomoc – nie prázdne kecy!

23.03.2020

Slovensko aj susedné Česko má obrovský problém s nedostatok zdravotných pomocok – respirátorov, rúšok, testovacích setov… A nakoniec prichádzajú – z Číny! Myslím že práve v tejto dobe sa ľudia možu zvysoka vykašľať na to, aká strana v Číne vládne, či zabrali Tibet alebo ako sú tam dodržované ľudské práva… Normálni slováci aj češi sú [...]

manželia, seniori, papiere, prekvapenie, zhrozenie

Kollár: Som za 13.dôchodok,ale možno naň pre koronakrízu nebudeme mať

29.03.2020 14:53

Poslanec Richard Raši vyhlásil, že Smer bude trvať na tom, aby seniori dostali 13. dôchodok.

Bardejov

V Bardejovských kúpeľoch sú dvaja pozitívni repatrianti

29.03.2020 13:52

Pozitívne testovanými sú 20-ročná žena a 21-ročný muž.

euro, peniaze, bankovky, cumeľ, dudlík

Heger: Vláda myslí aj na to, ako po kríze naštartovať ekonomiku

29.03.2020 13:32

Exminister financií Kamenický (Smer) reagoval, že opatrenia by mali byť aj o bežných ľuďoch.

Milan Lučanský

Lučanský: Otvorenie hraničného priechodu Šahy pre kamióny veľmi pomohlo

29.03.2020 13:16

Polícia chce podľa neho v najbližších dňoch dotiahnuť ďalšie veci aj ku vzťahu k rizikovým skupinám.