Založ si blog

Tam kde je zisk na prvom mieste, sú naše životy a zdravie nepodstatné!

Koronavírus v Číne sa potvrdil už v decembri minulého roku, epidémia prepukla naplno v januári… Pri súčasnej mohutnej cirkulácii ľudí po svete bolo jasné, že sa tá nákaza dostane všade!

No a teraz v polovici marca, polovica občanov EÚ ešte nemá doma ani posraté rúška na hubu!

To je fakt, ktorí politici nemožu nijako prebiť svojimi „zanietenými vyhláseniami“. Len v TV strieda tlačovka za tlačovkou – kde nám zahalení v perfektných rúškach s antivrovými filtrami ukazujú, že by sme tak mali fungovať aj my…!

A množia sa správy, ako išli v januári a februári rúška na export, že sme „objednali ale neprišli“, že policajti niekde objavili sklad so státisícami rúšok – samozrejme určenými tiež na export, že niekde cigáni vykúpili všetky rúška a chodia po sídlisku perfektne zahalení…

No a tak si dávam otázku že či systém, ktorý funguje pre blaho svojich občanov, ešte nemohol doručiť rúška do každej domácnosti? Naozaj „nikto nepredpokladal“, že v spoločnosti, kde sú prachy na prvom mieste, sa rúška nestanú zaujímavým artiklom na kšeft? Že v spoločnosti ktorá nás 30 rokov vychováva k individualizmu – že JA som na prvom mieste, bude zákonite absentovať solidarita s ostatnými ľuďmi?!

…ale nezabudnite nás už zajtra presvedčovať, že si musíme úzkostlivo strážiť tie naše „demokratické hodnoty“!

Kto dnes komplet ovláda Slovensko? !

06.02.2021

Korporácie? Tzv „finančný systém“ či Matrix? ….A kto presne? To u nás vie asi len zopár ľudí. V každom prípade fungujú premyslene, neunáhľujú sa a všetko robia v ten „správny čas“! Ich cieľom je ekonomicky ovládnuť celé Slovensko, pevne ho pripútať do euroatlantických štruktúr – aby v zahraničnej politike a geopolitických [...]

generál Lučanský – kto zastavil média? !

05.01.2021

Generál Lučanský – veľmi silná osobnosť, chlap ako remeň (podľa všetkých čo ho poznali) – sa dobrovolne vráti z Chorvátska, aby sa zmárnil…?! Po prvom „úraze“ sa celé Slovensko dožadovalo fotiek, videa…ako vyzerá tvár vazobne stíhaného generála. A inak všadeprítomné média naraz nič – žiadne cvakanie fotoaparátov pri [...]

Transparentný nákup od Trnavskej firmy

26.10.2020

Akurát som dopozeral Matovičovu tlačovku, v ktorej obhajoval nákup juhokórejských testov od trnavskej firmy. Niekoľko krát zdoraznil cenu, vylúčil s tou firmou akékoľvek vzťahy a asi 3x pripomenul, že tej firme sa podarilo od výrobcu nakúpiť lacnejšie, ako nakúpil Bill Gates! A ako je už zvykom, tak sa Matovič pustil do úvah, za koľko by nakúpil Pellegrini… :))) No [...]

Pediatria / Dieťa / Prehliadka /

Deti nemá po večeroch kto vyšetriť. Riešenie personálnej krízy pediatrov je zrušiť 14 pohotovostí

30.05.2023 14:00

Zaniknú napríklad pohotovosti v Novom Meste nad Váhom, odkiaľ sa služba presunie do Trenčína. Lekári z Myjavy budú zas slúžiť v Skalici.

opičie kiahne, lekárka, medicína, vírus, baktéria, infekcia, doktor

Možnosť úniku covidu z laboratória, by sa nemala vylučovať, tvrdí čínsky vedec. Vláda tieto tvrdenia odmieta

30.05.2023 13:45

Názor virológa Georga Gaa je v ostrom protiklade s názorom čínskej vlády, ktorá odmieta všetky domnienky, že koronavírus pochádzal z laboratória meste Wu-chan.

Kosovo, Srbsko, KFOR, horiace auto

Taliansko a Maďarsko reagujú na ich zranených vojakov v Kosove: Ďalšie útoky nebudeme tolerovať

30.05.2023 12:41

Taliansko a Maďarsko reagujú na útoky na ich vojakov, ktorí sú na mierovej misie v Kosove.

soledar, ukrajina, vojna na ukrajine

Rusko zostalo mimoriadne silné v elektronickom boji, tvrdí americký generál Hodges

30.05.2023 12:25

Každý, kto je pri nezabezpečenom telefóne alebo vysielačke, môže byť zabitý v priebehu troch až štyroch minút, uviedol Ben Hodges.